Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,790
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar, 


Mars burcunuzdan geçiş yapıyor ve Plüton ile hem de Uranüs ile arasındaki gerilimli açı bütün hafta boyunca olumsuz etkilenmenize yol açacak. Aile ile ilişkileriniz değişiyor, evliyseniz eşiniz ile ilişkiniz değişiyor. Hayatınızda köklü değişiklikler meydana geliyor. Bu dönem bir hayli zorlayıcı olabilir, güçlü ve sağlam durmalısınız. Aynı zamanda iş hayatınız ve yakın çevreniz ile ilgili olumsuz gelişmeler de söz konusu. Bu hafta yakın çevrenizin üzerinde uygulayacağı baskı iş hayatınızı da etkileyecek ancak bütün bu olumsuzlukların sizin için de bir anlamı var. Bu değişiklik bundan sonra daha konforlu bir hayata geçiş yapmanızı sağlayacak. Yeter ki direnmeyin ve itiraz etmeyin. 

Her türlü değişiklik hem acı verecek hem daha iyi bir hayata geçmenizi sağlayacak. Bu hafta zorlayıcı etkiler altındasınız ancak hafta sonu bu zorlayıcı etkiler yerini sakinliğe bırakıyor. Venüs burcunuzdan çıkıp Akrep burcuna yerleştiğinde para ile ilişkiniz de değişecek. Gelirleriniz artacak, iş hayatınız ile ilgili iyileşmeler söz konusu olacak. Özgüveniniz gelişecek. Bütün hafta boyunca çektiğiniz eziyeti hafta sonunda unutmaya ve güzellikler yaşamaya başlayacaksınız. Bu anlamda bütün olumluluklar sizinle olsun. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat