Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,045
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta ağırlıklı olarak ikili ilişkiler, ortaklı konular ve bu alanlarda alacağınız ani kararlar sizin adınıza vurgulu olacak. Hafta ortasına kadar olan dönemde ilişkileriniz ve ortaklı işleriniz adına tepkisel kararlar davranma, şartları artık sizin kontrolünüze geçmesi isteğiniz, durumlara karşı daha tahammülsüz olmanız önemli olacak. Kendinizi, özellikle ilişkileriniz adına ifade ederken özenli olmaya, fevri çıkışlardan uzak durmaya gayret edin. 

Terazi burcu bu hafta

Haftalık etkiler olaylar karışındaki bakış açınızın daha çok kendiniz açısından olacağını ve empati kurmakta zorlanabileceğinize işaret etmekte. Bu nedenle egonuz ile hareket etmekten uzak durmaya çalışmak doğru olacak. 

Maddi alanlarda sorumluluklarınıza ve dönük olmaya sizi yönlendirecek olan etkiler, iş ve kariyer konuları, parasal gelirler açısından planlı ve disiplinli olmaya zorlanacağınıza işaret ediyor. Stratejik olmak, düşünerek hareket etmek ve özel hayatınızla iş dengelerinizi birbirinden ayırarak hareket etmek haftanın yine önemli temaları arasında. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. Sizi iletişime açık tutacak enerjiler bir yandan da kişisel alanlarınızla ilgili önemli kararlar almak adına daha cesur ve katı bir bakış açısı içinde de olabileceğinize işaret etmekte. Bu nedenle haftalık etkiler radikal kararlara, bekleyen işler adına daha sonuç odaklı olabileceğinize de işaret etmekte. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat