Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,104
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, haftaya yoğun bir haberleşme trafiği, çevrenizle iletişimin artması ile başlıyorsunuz. Kısa bir seyahat, daha önce planlamadığınız bir yolculuk birden ortaya çıkabilir. 

Salı günü her ne kadar iletişime açık olsanız da, etkiler bilhassa karışılıklı kontaklarınız açısından sizi zor durumda bırakabilir. Bilhassa yabancılarla işleriniz, görüşmeleriniz varsa biraz daha dikkatli bir üslup da düşündüklerinizi aktarmaya özen gösterin.

Çarşamba günü başlayan dolunay etkisi, perşembe günü olgunlaşacak. Dolunay sizi aile, ev yaşamanız, ebeveynleriniz, annenizle ilişkileriniz, kadınlarla diyaloglarınız açısından daha yoğun etkileyecek. Ev veya yaşam alanınızla ilgili tamamlamanız gereken bir iş veya alım varsa, bu hafta çarşambadan itibaren enerjiler sizi destekliyor. 

Dolunay aynı zamanda aile fertleriniz, özellikle anneniz veya ebeveynlerle ilgili ani ve sürpriz bir durumu da açığa çıkarabilir. Aile içi ilişkilerinizde fevri tepkiler vermeden, sakin olmak sizin adınıza bu hafta önemli olacak. 

Yürüttüğünüz bir iş veya alımda bu hafta sonuç almanız, nihai kararı vermeniz söz konusu. Haftanın enerjileri hem fiziksel olarak, hem de zihinsel ve duygusal olarak sizi yüksek bir performansta tutacak. Bu etkilerle daha sabırsız ve sonuç odaklı olmanızda söz konusu. Adım atarken, meselelere büyük pencereden bakın ve objektif olmaya gayret gösterin. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Teraziler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat