Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,322
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, İletişim, çevrenizle ilişkileriniz, ticari bağlantıları, pazarlama ve satış konuları ve maddi alanlarınız bu haftanın sizin adınıza genel vurgusunu oluşturmaktalar. 

Bir süredir maddi konularda sizi yoran veya duraksayan konular bu haftadan itibaren hızlanarak sonuç almanıza ve parasal işlerinizde daha akıcı etkilere geçmenize olanak sağlıyor. 

Hafta başı pazartesi ve salı günleri artan iletişim trafiğiniz, telefon ve benzeri haberleşmelerinizi yüksek tempoda tutabilir. Çarşamba ve perşembe günleri ise eviniz ve ailenizle ilgili yapmanız gereken yarım kalmış işlere eğilmek, kendi alanlarınızı düzenlemek ve birazda kendinizle kalarak bir anlamda kafa dinlemek adına destekleyici enerjiler barındırmakta. 

Perşembe günü saat 17:00'a kadar Ay açısız dediğimiz pozisyonda olacağı için önemli başlangıçları bu hafta perşembeye denk getirmemeye çalışın, bilhassa duygusal konularda.

Cuma günü ise sizin adınıza hareketlenen etkiler, daha dışa dönük ve sosyal olma isteğinizi arttıracak. İlişkiler, arkadaş görüşme ve toplantıları, yeni biri ile bir araya gelmek, ilk tanışma gibi konularda hafta sonu özellikle cuma ve cumartesi destekleyici etkiler içinde olacaksınız.

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat