Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 27 Ağustos - 2 Eylül 2018 haftası neler yaşayacak?

1,081
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 27 Ağustos - 2 Eylül 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

Bu hafta Mars, Oğlak burcunda düz hareketine başladı. İç dünyanızda kendinizi hedeflerinize odaklanmış hissedeceksiniz. Eviniz, aileniz, yuvanız ön planda olacak. Aile büyüklerinizden destek görebilirsiniz. Yatırım yapmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Hafta boyunca Merkür ve Venüs arasında güzel bir etkileşim mevcut. Gelecekle ilgili isteklerinizi ifade ederek, konuşarak karşı tarafla paylaşırsanız aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. İlişkiler vasıtası ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. 

Pazartesi ve salı günü Ay, Balık burcunda. Günlük rutin işlerinizi kolay bir şekilde hallettiğinizin farkına varacaksınız. 

Salı akşamından ve perşembe akşam saatlerine kadar Ay, Koç burcunda olacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar gündeme gelecektir. 

Perşembe akşamından cumartesi akşam saatlerine kadar Ay Boğa burcunda olacak. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Daha sakin, dingin bir enerji ile hayattan keyif aldığınızın farkına varacaksınız. 

Pazar günü Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile beraber yaşam enerjiniz yükseliyor. Uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal medyada da aktif olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat