Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,558
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. İş ile ilgili birtakım haberler alabilir, yeni projeler üretebilirsiniz. İşyerinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde insanlara verdiğiniz hizmetler vasıtası ile ön plana çıkmak istiyorsunuz. 

Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. İletişim tarzınız, konuşmalarınız yakın çevrenizle veya işyerinizde bazı problemlere yol açabilir. İlişkilerinizde bazı sorunlar olabilir. İletişim kurarken hem kendi isteklerinizi net bir şekilde ifade etmeli hem de hizmet verdiğiniz insanlarla işinizi bozmayacak, dengeli bir dil kullanmalısınız. Böylece yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz, isteklerinizi net bir şekilde ifade ederek elde edebilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir, yeni birtakım bilgiler öğrenebilirsiniz. Hatta işinizde güzel gelişmeler ve terfiler olabilir. Hayallerinizdeki işe bu dönemde kavuşabilirsiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Bu da size daha fazla para kazanmak adına yardımlar sağlayacaktır. Arzu ettiğiniz eşyalar varsa, bunlara sahip olmak adına şanslar, fırsatlar yakalayacak; destekler ve yardımlar göreceksiniz. Ancak tüm bunlara iletişiminize dikkat ederek sahip olabilirsiniz. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle bilinçdışında kendinizi çok stresli ve gergin hissedebilirsiniz. Geri planda dönen birtakım işler varsa, bunların farkında olacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. İnsanlara hizmet etmek, çalışmak, üretken olmak adına göremediğiniz bazı konular varsa, bunların farkına varacaksınız ya da bu alanlardaki korkularınızı yeneceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat