Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,101
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı karşı burcunuzda bulunacak olan Ay, sizi eş, partner ve iş ortaklıklar adına hareketli etkiler içinde tutacak. Salıdan itibaren perşembeye kadar ise daha çok ortak kazançlarınız, eşinizin maddi konuları, farklı kaynaklarınızın aktive olmasını sağlayabilir. Öncelikle prim, komisyon, kredi gelirleri adına salı -perşembe arası destekli etkileriniz var. Perşembe gününden itibaren ise eğitim, yolculuklar, yabancılar ve yurtdışı kontakları adına bilhassa telefon veya mail üzerinden haberleşmelere, konuşmalara açık olacaksınız. 


Eğitim işiyle meşgul iseniz veya seminer, konferans, toplantı ve tanıtım çalışmalarınız varsa bu hafta perşembeden itibaren cumartesiye kadar gökyüzü sizi destekliyor. Burcunuzun yöneticisi Venüs, çarşambadan itibaren Balık alanına geçerken, önünüzdeki yaklaşık 3 haftalık süreçte size hizmet edenler veya size bağlı çalışanlar adına destekli olacaksınız. Eğer hizmetli arayışınız varsa, evde veya iş de yardımcı ihtiyacınız bulunuyorsa, Venüs bu transiti sırasında bağlantı yapmak adına sizi destekliyor. Ayrıca iş teklifleri almak, iş bağlantıları kurmak, meslektaşlarınız tarafından desteklenmek veya popüler olmak adına bu etki size faydalar getirecektir. Bu transit sırasında dikkat etmeniz gereken ise tatlı isteğiniz artabilir ki kilo alımına dikkat etmekte fayda var. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat