Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,079
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Haftaya yakın çevre ilişkilerinizle başlıyorsunuz. Kardeşleriniz, komşularınız ve yanınızda olan insanlardan biriyle veya birkaçıyla aranızda bir sürtüşme olmuş olabilir. Gerginlik bu sefer sizden kaynaklanıyor. Siz uzlaşmacı ve kavga dövüş sevmeyen biri olarak bu aralar biraz bunalmış gibisiniz. Bu durumları kolay atlatacağınızı düşünüyorum ben. Uyumu yakalayacaksınız en kısa zamanda, merak etmeyin. Her şey bir denge meselesi. Dengede kalmaya özen gösterin lütfen sevgili Teraziler. 

Hafta ortasına doğru evinizle uğraşacak ve davetler vereceksiniz. Geniş toplantılar, kalabalık ortamlar sizlere iyi gelecek. Sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için bu sizlere bir fırsat sunacak aynı zamanda. 

28 Nisan Perşembe günü Merkür'ün geri gitmeye başlamasıyla kredi, borç durumlarınız varsa eğer, bunları ödemek için kolları sıvayabilir ve bir daha borçlanmamak üzere kendinize söz verebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlarınızda ve ortaklarınızla aranızda birtakım hesap kitap işleri, düzeltmeler, yeniden bütçe planları yapılabilir.

Bu arada aşk hayatınız biraz karışık. Yalnız olan Teraziler için ani başlayan ve ani biten ilişkiler olduğu gibi, beraberlikleri olanlar için ufak çaplı sorunlar olabilir. Haftanın sonunda siz buna da bir formül bulacaksınız diyorum.

Bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat