Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,337
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazartesi ile perşembe arası kendinizi duygusal olarak dengesiz veya daha bunalımlı hissedebilirsiniz. Bu aralıkta oyalanacak bir şeyler tespit etmeye gayret edin. Sürekli geçmişi, size yapılan haksızlıkları düşünmeyi bırakın ve duygusal olarak kendinizi toparlamaya, enerjinizi yüksek tutmaya gayret edin. Duygusal konularda perşembe gününden itibaren rahatlayacak, dikkatinizi kendinize çevirirken, sosyalleşmeye, fiziksel bakımınıza dönük olmaya meyil edeceksiniz. Duygusal ve zihinsel olarak sizin adınıza bu hafta perşembe ile cumartesi arası daha rahat ve akıcı etkiler var. 


Kariyer ve iş konularında dikkatli olmanız gereken bir hafta söz konusu. Özellikle, estetik, sanatsal, güzellikle ilgili veya mimari konularla ilgileniyorsanız bu hafta iş alanlarınızda sert etkiler olacağını bilmenizde fayda var. Küçük bir durumu büyütme, pire için yorgan yakma eğiliminiz hayli yüksek. Üstlerinizle ilişkilerinize, kadın figürleriyle diyaloglarınıza özellikle kariyer alanlarınız açısından dikkat edin. Kritik kararları ani şekilde hayata geçirmek adına bu hafta etkiler destekli değil. Ayrıca iş veya özel bir gezi adına uzun seyahatlere çıkmak, suyla ilgili turistik organizasyon yapmak yine desteli değil. Eğitim, gezi, yolculuklar ve hukuki alanlarda hafta boyunca esnek ve sabırlı olmanız gerekiyor. Mümkünse bu konularda başlangıç yapmayın.

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Terazi haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat