Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Merhaba Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar,

Bu hafta çok farklı bir Terazi olup sevdiğiniz kişiye tavırlarınızı değiştirecek, rutinden çıkacak ve onu şaşırtacaksınız. Sizi tanımadığını hissedebilir veya ben seni böyle bilmiyordum gibi cümleler kurabilir size. Bu bence iyi olacak. Bazen insanları şaşırtmak eğlenceli diye düşünüyorum. Yakın çevreniz ve akrabalarınızdan destekler gördüğünüz kadar iletişim şeklinizi değiştirmeniz onlar için sürpriz olabilir. 

Yöneticiniz Venüs burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor bu hafta. Düşündüğünüz bir eğitim için kolları sıvayabilir veya yurtdışı gezileri, yurtdışı eğitim programlarına başvurabilirsiniz. 

Merkür'ün düz harekete geçmesiyle kafanıza taktığınız sorunlar yavaş yavaş hallolmaya başlayacak. Geçmiş takıntılar, eski albümler ve hatıralar sizin için artık rafa kalkıyor.

Bu hafta etkin olan Venüs - Mars karşıtlığı sevdiğiniz kişiyle aranızda "senin ailen, benim ailem; senin kardeşine gideceğiz, hayır benimkilerle beraber olalım" polemiği yaratabilir. Yalnız olan Teraziler için ise ilk görüşte aşık olacakları biri hayatlarına giriş yapabilir sürpriz bir şekilde.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat