Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,522
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Başak burcunda gerçekleşecek dolunay bütün hafta boyunca sizi etkiliyor olacak. Yakınlarınızın sağlığı ile ilgileneceksiniz, kişisel gelişimlerinizle ilgileneceksiniz. Yeni bir program yapacaksınız. Dinlenebilmek üzere okumaya daha fazla zaman ayırmaya karar vereceksiniz. Yepyeni kararlar alacaksınız bu hafta. Bu anlamda olumlu bir haftadasınız.

Yönetici gezegeniniz Venüs aşk alanızda yolculuk yapıyor. Merkür ile yan yanalar. Bu hafta boyunca aşk yaşamınızla ilgili güzel duygular içine çekileceksiniz. Daha sevecen davranışlar içerisine olacaksınız. Partneriniz size karşı daha hoş davranışlar içerisinde olacak. Adeta bütün hafta romantizm yaşıyor olacaksınız.

Bu hafta her şey sizden yana gibi görünüyor. Daha çok içselleştirmek istediğiniz konular var. Bilinçaltınız da ilgilenmek istiyorsanız belki bir arınma programına dahil olabilirsiniz. 

Bu hafta Plüton - Neptün arasındaki sert açıdan en çok etkilenecek burç Terazi olacak. Bu sert açığı ev yuva ve evlilik alanızı etkileyecek. Eğer bu alanlarla ilgili gerek köklü değişiklikleri yapmazsanız dışarıda yaşanacak olaylar sizi bu değişikliklere zorlayacak. En doğrusu yapmanız gerekenleri yapmak, yenilikleri olduğu gibi ayrılıkları kabullenmek olacak. 

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat