Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,181
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, haftanın sizin için en önemli noktası kuşkusuz çarşamba günü burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi olacak. Yeni Ay sizi kariyeriniz, kariyer hedefleriniz, iş ve çalışma konularındaki beklenti ve arzularınız adına yeni durumlarla karşılaştırabilir. Eğer bir iş teklifinden beklediğiniz bir cevap varsa veya hayatınızda kişisel hedefleriniz ve yapmak istedikleriniz adına yeni bir süreci başlatmayı düşünüyorsanız, dengeleri bulmak ve adım atmak adına bu hafta sürpriz gelişmeler söz konusu olacak.

Terazi burcu bu hafta

Diğer yandan duygusal konularda cesur adımlara atmaya yönelik olacak zihniniz sizi yapmaya cesaret edemedikleriniz adına da harekete geçirebilir. 

Yeni Ay'ın gerçekleştiği günler yeni başlangıçlar desteklenmez. Bu nedenle çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda, oluşumun burcunuzda gerçekleşmesinden dolayı yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin ama perşembe günü harekete geçin.  Durumları değerlendirebilirsiniz ama perşembe gününden önce harekete geçmeyin.

Bu hafta boyunca etkin olacak Mars - Neptün karesi öncelikle kısa yolculuklarda dikkatli olmanızı gerektiriyor. Öte yandan girişimlerinizi, planlarınızı gerçekleştirirken sakin ve sabırlı olmak, olayları her yönü ile değerlendirmek ve acele kararlar vermemekte doğru olur. 

Hafta sonu etkin olacak Ay'ın Akrep burcu transiti, konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini fısıldıyor. Bu süreç çevrenizle sözlü diyaloglarda akılcı düşünmeden konuşmamak gerektiğini sizin adınıza vurgulamakta. 

Sevgili Terazi burcu, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat