Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,412
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

22 Mart 2016 Salı günü Merkür Koç burcuna yerleşiyor. Evlilik ve ortaklık ilişkinizde önemli cümleler duymaya hazırlanmanızı istiyor. Çünkü egosal nedenlerle partneriniz, iş ortağınız veya danışmanlarınızdan bir tanesi kırıcı sözler sarf edebilir. Aslında onun amacı kırmak değil, çok direkt bir şekilde kendinizi ifade etmek. Ama bu türde bir ifade sizin duygularınızı bir miktar incitecek. Çünkü 23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay Ay tutulması burcunuzda gerçekleşecek. 

23 Mart 2016 Çarşamba gününe gününe kadar iç sıkıntınız git gide artıyor olacak, duyduğunuz her cümleden etkileneceksiniz. Olağanüstü hassas hissedeceksiniz. Çarşamba gününden, Dolunay Ay tutulması gerçekleştikten sonra da bu duyarlılığınız giderek azalacak. Ancak bu hafta duyarlı olmak için bir başka nedeniniz daha var. Görünüşünüzde, yaşam biçiminizde önemli değişiklikler yapacaksınız. Büyük ihtimaller evleneceksiniz ya da yeni bir aile, yeni bir yuva kurmaya hazırlanacaksınız. Bunu yakın çevreniz destekliyor, hatta yakın çevrenizden kimi insanlar buna önayak olacaklar. Bu anlamda şanslı bir haftadasınız ancak içinize doğan sezgisel durumlar sayesinde ailenizin de desteğini alacak, onlarla ortak doğrularda buluşacaksınız. Bütün kararları birlikte alabileceğiniz için sevineceğiniz bir haftadasınız. 

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve aşk dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat