Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

632
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

2016 yılında sağlık açısından boğaz bölgesi enfeksiyonları, sinüsler, burun bölgeniz hassas olacak. Özellikle Mart ile Temmuz arası iltihap ve enfeksiyon kaynaklı sorunlara, kansızlık sorunlarına dikkat edin. Haziran ve Temmuz aylarında kazalara, düşmelere karşı biraz daha özenli olmalısınız. Yine Haziran ve Temmuz aylarında operasyon ve ameliyat söz konusu olabilir. Bu yıl geçirmeniz gereken bir operasyon, cerrahi bir müdahale, estetik bir ameliyat veya estetik bir müdahale planlıyorsanız, 17 Nisan - 30 Haziran arasına acil olmadıkça almayın. 

Ocak ayında iç organlarınız, batın bölgesi ile göğüslerle ilgili hassasiyetleriniz söz konusu. 

28 Nisan ile 22 Mayıs arasında üreme organları, baş bölgeniz, migren açısından dikkatli olmakta fayda var. Panik atak sorununuz varsa, bu aralıkta ataklar artabilir, tedbirli olun.

Mayıs ve Haziran aylarında ise üreme organları ve idrar yollarına dikkat etmeli, havuz gibi toplu kullanılan yerlerde hijyeninize özen göstermelisiniz. Ayrıca üreme organları kaynaklı hormonlar açısından da bu dönem ve yaz ayları boyunca hassasiyetleriniz artabilir. Kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Eylül'den itibaren ise uyku düzeninize önem vermelisiniz. Uykusuzluk sizi normalden daha fazla etkileyecektir. Diğer yandan bu yıl bilhassa sonbaharla birlikte bağışıklık sisteminize iyi bakmaya, fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yormamaya çalışmalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat