Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 2016'da neler yaşayacak?

3,863
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılı hareketli ve aktif olacağınız, bir çok alanı ve işi bir arada yürütmek durumunda kalacağınız etkiler söz konusu. Bu yıl planlı olmak, organize hareket etmek özellikle yılın ilk yarısını iyi yönetmek, yılın ikinci yarısında başarılarınızı pekiştirmek adına önemli olacak. Kontrol duygunuzun yüksek olduğu, maddi alanlarda hırslı ve sonuç odaklı bir bakış açısı edindiğiniz etkiler söz konusu. Gerek duygusal alanlarda, gerekse maddi alanlarda az ile yetinmek istemeyecek bir önceki yılın getirdiği durgunluğu veya kontrol edemediğiniz değişimleri bu sene iyi yönetme arzusunda olacaksınız. 

2015 yılında adımlar atarak, kendini geliştiren veya planlı hareket eden Terazi burçları için bu yıl yılın ilk yarısında biraz daha sabırlı olmak kaydı ile sonuç almak ve ilerlemek daha kolay olacaktır. Bu sene için bilmeniz gereken en önemli nokta, sakin olmak, acele etmemek ve izleyerek, doğru zamanı iyi koordine ederek adım atmak olmalıdır. 

2016 yılının ilk çeyreği, özellikle Nisan ayına kadar olan dilimde hırslı ve atak hissedeceksiniz. Nisan ayına dikkat etmekte ve iyi yönetmekte fayda var. Mayıs ile Ağustos arasını ise temkinli ve planlı geçirin ve beklentilerinizi daha çok gezegen gerilemelerinin bittiği Temmuz ile birlikte hayata geçirmeye çalışın. Birçok gezegenin bir arada veya art arda gerileyeceği ilk yarıda ilerlemek herkes gibi sizin içinde çok kolay olmayacaktır. 

Gerileme dönemleri devam eden işleri ve eksikleri tamamlamak adına uygun olsa, yepyeni ve sonuçları uzun vadeye yayılacak iş ve planları aktive etmek adına çok da uygun değildir. Bu nedenle, içsel dürtüleriniz sizi harekete geçmeye itse de bu yıl bahar ve yaz aylarını Temmuz'a kadar olan dönemde dengede kalmaya çalışarak geçirmek doğru olur. Kişisel gelişim ve benzeri konularda uğraşılarınız varsa, unutmayın ki bu tip dönemler her zaman kendine yatırım yapanı, iş ve kişisel alanlarda eksiklerini tamamlayanları destekler. Yılın ilk yarısı eksik tamamlama, kendinizi yenileme ve ikinci yarısı ektiğinizi biçme dönemi gibi düşünülebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat