Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

883
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta sosyal alanlarda hareketli bir etkiler içinde olacaksınız. Bir arkadaşınız veya sizin için önemli bir yakınızla ilgili durumlarla ilgilenmeniz veya ona destek vermeniz olası olacak. 


Bu hafta boyunca ele aldığınız konularda eğlenmek, zevk almak sizin için önemli, bu nedenle sıkıcı işleri, görev olarak gördüklerinizi mümkünse erteleyin veya daha çok bu tip konuları cumadan itibaren programınıza dahil edin. Yeni bir çevreye girmek, sosyal alanlarda planlamadığınız bir duruma dahil olmak renkli bir hafta geçirmenize neden olabilir. 

Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay ile duygusal alanlarda daha hassas ve tepkisel olabileceğiniz için, aşk ve ilişkiyle ilgili kararlarınızı çarşamba gününü atlattıktan sonra hayata geçirmeye bakın. Çevreniz içinde popüler olacağınız etkiler sizi desteklerken, duygusal konularda özellikle partnerinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Bu nedenle de önyargılı hareket etmemek önemli olacak.

Sağlık açısından hafta boyunca hormon dengelerinize, ayaklarla ilgili sorunlara, bedeninizin su tutması nedeniyle beslenme alışkanlıklarınıza dikkat edin. Hafta boyunca ağır beslenmek doğru olmayacak; şeker ve karbonhidrat alımlarınızı dengeli tutmaya çalışın.

Sevgili Terazi burcu, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat