Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,058
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu; ilişkiler, aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konulara yoğunlaşacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Öncelikle Salı günü gerçekleşecek Yeni Ay etkileri sizi ilişkilerinizle ilgili alanlarda ani gelişmelere açık tutacak. Bu hafta Yeni Ay'ın yanı sıra, aynı alanda gerçekleşecek Merkür rötarı süregelen ilişkilerinizde gerginliklerin artmasına, bir süredir sizi rahatsız eden duygusal konuların bu süreçte önemli olmasına neden olabilir. Duygularınızı ifade ederken anlaşılmadığınızı, karşı tarafın size değer vermediğiniz düşünebilirsiniz. Hassasiyetlerinizin, özellikle duygusal alanlarda arttığı bu süreçte, karar vermek, fevri davranmak doğru olmayacak. Bunun yerine akılcı yoldan uzaklaşmadan ve olayların üzerine gitmeden, daha çok rutinde kalmaya gayret edin. 


Bu hafta çocuğunuzla ilgili atmanız gereken bir adımda veya önemli bir kararda mümkünse beklemek ve acele etmemek doğru olacaktır. Başlattığınız konularda orta vadede fikriniz değişebileceği için, özellikle onların adına almanız gereken bir karar varsa, temkinli olmak doğru olacak. 

Cuma günü karşı burcunuza geçecek olan Ay, ilişkileriniz, evlilik, eş ve partnerinizle ilgili konulara odaklanmanıza olanak sağlarken, iş ortaklıklarınız ve ekip konularına da yoğunlaşabilirsiniz. 

Cuma günü Ay ile Uranüs arasındaki sert açı sizi ikili ilişkilerinizde sert tepkiler vermeye itebilir ki özellikle duygusal alanlarda tepkilerinizi kontrol etmeye özen gösterin. Meseleleri büyütmemeye çalışın. 

Sevgili Terazi burcu, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat