Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,409
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı pazartesi günü gerçekleşecek Yeni ay sizi duygusal konularda karamsar hissettirebilir. Özellikle aşkta veya partnerinizle alakalı konularda yeni kararlar almaya dönük olabilir, ilişkinizde sizi rahatsız eden konularda arzu ve isteklerinize yönelebilirsiniz. 

Pazartesi günü öğlen 12.30'a kadar boşlukta olacak Ay, hiçbir konuda yeni bir başlangıç yapmamak gerektiğini vurguluyor. Gerek duygusal konularda, gerekse dünyevi alanlarda önemli konuları pazartesi günü 12.30'dan sonraya planlayın. Salı günü Merkür rötara başlıyor. Bu hafta eğitim, kişisel gelişim konuları, yabancılarla ilgili işleriniz, yolculuklar adına eskiden gelen konular hızlanabilir. Ancak yeni bir işi hayata geçirmeyin. 

Haftanın ilk üç günü zihniniz daha gergin ve detaylara odaklanmakta sıkıntılı olabilir. Bu nedenle hafta boyunca bilhassa perşembeye kadar daha çok hafif ve üstesinden geleceğiniz işleri ele alın. Çetrefilli ve zorlayıcı konuları mümkünse bekletin. Çarşamba günü ay nerdeyse tüm gün açısız olacak. Çarşamba 17 e kadar önemli adımlar ve başlangıçlar adına enerjiler destekli değil.

Kariyer konularında Perşembe ve Cuma rahat etkileriniz var. İşle ilgili ele alacaklarınızı daha çok Perşembe ve Cumaya denk getirmeye gayret edin. Cumartesiden itibaren sosyalleşme, dışarıda halletmek istediğiniz işleri çözümleme, daha enerjik ve hayata dönük olmanız söz konusu. Haftalık planlarınızda hafta içi etkilerinin belirsiz içerdiğini unutmayın. Hafta sonu rahatlayacaksınız ve dışa dönük olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat