Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

1,459
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Dostunuz Kova burcuna Venüs yerleşiyor. Venüs yönetici gezegeniniz. Çarşamba günü itibaren aşk dolu romantik dolu günler başlıyor sizin için. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa zekanızın çok iyi uyuşacağı, birbirinizle çok iyi anlaşacağınız bir insanla tanışma şansı verecek Venüs. Süregelen ilişkiniz varsa yılın en güzel en romantik dönemlerinden yaşıyor olacaksınız.

Çarşambadan itibaren dolunayın etkisi altına giriyoruz. Dolunay gerçekte gelecek hafta gerçekleşecek ama bu hafta çarşambadan itibaren ruhsal gelişim teknikleri ile tanışmanızı, aynı zamanda kötü alışkanlıklarınız varsa onlardan kurtulmanızı sağlayacak.

Başak burcunda gerçekleşecek bu dolunay daha sağlıklı olmanız için elinden geleni yapacak, kilo probleminiz varsa ya da yeme içme alışkanlığınızdan memnun değilseniz dolunayı değerlendirebilirsiniz.

Her ne karar alırsanız alın iş arkadaşlarınız ya da yakınlarınız sizin yanınızda destekleyici konumda olmayabilir. Onların bu tavırları bir miktar hayal kırıklığına da uğratır ama cumadan itibaren Güneş iş alanıza yerleşeceği için daha canlı bir dönemi başlatacak. Çarşamba ve cuma arası bir miktar dikkatli olmalısınız ama cumadan itibaren istediğiniz hareketi iş yaşamınıza kazandırabilirsiniz.

Keyifli günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat