Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,325
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta duygusal alanlarınızda daha gerçekçi ve sonuç odaklı olacağınız etkiler söz konusu. Öncelikle gözünüzde büyüttüğünüze inandığınız bir ilişki veya kişi ile ilgili durumlara daha gerçekçi ve reel bakacak ve meseleleri görmek istediğiniz gibi değil, olduğu hali ile fark edeceksiniz. Bu enerji sizi kararlar almaya ve ilişkilerinizle ilgili adım atmaya sevk edebilir. 

Terazi burcu bu hafta

Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli alanlardan biri maddi konular. Parasal alanlarınız üzerinden alacağınız sert etkiler, hem mesleki konularda sizi hassas kılıyor, hem de parasal konularda riskli adımlar atmadan hareket etmeniz gerekliliğini vurguluyor. 

Bu nedenle haftalık planlarınızda mesleki konularda ve parasal iş, transfer ve alacak verecek dengelerinizde mantıklı ve dikkatli hareket etmek doğru olur. Maddi alanlarda risk almadan hareket etmeye çalışmak haftalık etkiler açısından önemli diyebilirim. 

Hafta başı pazartesi ve salı günleri yolculuklar ve yabancılarla kontaklar, eğitim gibi alanlarda yoğun bir tempoda olacaksınız. Çarşamba ve perşembe kariyer konuları, iş alanlarınız öne çıkıyor. Perşembe ve cuma günleri ise sosyal alanlar, arkadaş ilişkileriniz adına hareketlenme olacak. Hafta sonunu sizi sosyal olmaya iten etkiler ile karşılıyorsunuz. 

Sevgili Terazi burcu, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat