Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,098
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, 


Bu hafta duygusal alanlarınızda hareketli etkiler içindesiniz. Hafta başı burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi dikkat çekici ve kişisel alanlarınıza daha dönük kılacak. Bitirmeniz gereken işler, düzenlemeniz gereken kişisel alanlarınız varsa hafta başı çarşamba gününe kadar daha destekli olacaksınız. 

Çarşamba günü Ay burcunuzdan çıkarken, açısız yani boşlukta ilerleyecek ki haftalık planlamanızı, Çarşamba gününe önemli iş ve adımları, başlangıçları getirmeden yapmaya çalışın. Bugün başlatacağınız işlerde sonuç almanız oldukça zor olabilir. 

Perşembe gününden itibaren enerjiler parasal konularınızı aktive ederken, maddi alanlarda sorumluluklarınıza dönük planlar yapmak olası olacak. Maddi konulara hafta sonuna kadar daha fazla yoğunlaşırken, finansal konularda yeni kararlar alma veya fırsat yakalamak olası. 

Cuma günü özellikle ev içi gerginliklere dikkat edin. Eşiniz veya ailenizle tartışmalara girmek konusunda daha cesur olmanız, çabuk gerginleşmeniz ve durumları kişisel algılamanız olası olacak. Bu nedenle meseleleri büyük pencereden bakarak değerlendirin ve ani kararlardan uzak durmaya çalışın. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat