Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,763
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

Haftanın ilk yarısında iş, para ve mülk edinme konusunda en şanslı burçlardan birisi olacaksınız. Çünkü Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki harika açı para alanınızı etkileyecek. Bu sayede yeni bir mülk sahibi olabileceksiniz ya da özgüveniniz sayesinde bir aile, yuva kurabileceksiniz ve iş alanınızda da bir düşünüzü gerçekleştirebileceksiniz. 

Bütün bu olumlu etkiler sürerken Merkür - Plüton yakınlaşması haftanın ikinci yarısına damgasını vuracak ve aileniz ile ilgili sorunlar başlayacak. Belki yeni aldığınız ev bazı problemler çıkaracak ancak bu problemler; hem aile içi, hem de mülkünüzle ilgili problemler yakınlarınızla ilişkinizi de bir miktar zorlayacak, belki de bozacak. Belki ayrılıklar söz konusu, ayrılıklar gerçekleşebilir hiç istemediğiniz halde. Belki de çok istediğiniz halde ayrılamayabilirsiniz. Her koşulda, başınıza ne gelirse gelsin bu hafta başınıza gelene razı olmak, olayları akışına bırakmak en doğru seçenecek olacak. Zorlamayın, itelemeyin, değiştirmeye çalışmayın. Bu hafta kendiniz için yapacağınız en büyük iyilik budur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat