Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

955
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazartesi ve Salı günleri kariyer, eğitim, yurtdışı görüşmeleri ve yolculuklar açısından yoğun bir temponuz olacak. Hafta boyunca etkin olacak güneş Uranüs karesi kalp ve damar sisteminize dikkat etmenizi gerektirirken, bilhassa kariyerinizde ani ve fevri çıkışlar yapmadan, düşünerek hareket etmeniz gerektiğini vurguluyor.

Bu hafta elektronik aletler, elektrik, makine ve benzeri aletlerle olan işlerinizde temkinli olmanız gerekiyor. Beklenmedik aksaklıklar nedeniyle teknolojik sorunlara karşı tedbirli olun.

Burcunuzun yöneticisi Venüs?ün Satürn ile yapacağı sert açı, maddi konularda geçmişten gelen sorunları tekrar önünüze çıkarabilir. Unuttuğunuz bir fatura veya ödeme nedeniyle finansal planlarınızı yeniden düzenlemek durumunda kalabilirsiniz. Haftanın etkileri yeni bir başlangıcı aktive etmek yerine daha çok bekleyerek ve izleyerek hareket etmek gerektiğini vurguluyor.

Hafta boyunca duygusal konularda da temkinli olun. Süregelen ilişkinizde göz ardı ettiğiniz sorunlara tolerans göstermeniz daha zor olabilir. Duygusal hassasiyetler göstermekten çok, ilişkiyi irdeleyen, çabuk gerginleşebileceğiniz bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde küçük bir durum bile aniden büyüyerek farklı bir yöne kayabilir. Dikkatli olun.

Perşembe günü gerçekleşecek Yeni Ay, kariyer konularında size yeni fırsatlar getirebileceği gibi, beklediğiniz bir teklif veya iş için de harekete geçmenize neden olabilir. Koşulları zorlamaya ve yönetmeye eğilim göstereceğiniz için, durumları fazla zorlamadan ele almak önemli olacak. 

Cuma günü burç değiştirerek sosyal alanlarınıza geçecek olan Ay etkisi, sizi dışarıya, arkadaş çevrenize yönlendirecek. Cumadan itibaren günlük kaygı ve işleri bir yana bırakarak, kendinize, sevdiklerinize ve arkadaşlarla yapacağınız aktivitelere zaman ayırmak doğru olacaktır. Sevgili Terazi haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat