Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,343
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle günlük rutin işlerinizi daha kolay bir şekilde halledeceksiniz. İşiniz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir, işyerinizi güzelleştirebilirsiniz veya işyerinde tanışacağınız bir insanla bu dönemde ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda veya yaşamdan keyif almak adına kendi bilincinizle, iradenizle hareket etmiyorsanız, tutulmanın etkisi ile beraber hareket etmek zorunda kalacaksınız. İlişkilere, hayata bakış açınız değişecek. Daha mutlu olmak adına birtakım etkiler alacağınız bir dönemdesiniz. Dolayısıyla bu güzel Güneş tutulmasında sizin için güzel şeyler olmasını bekliyoruz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber işiniz ile ilgili birtakım düzenlemeler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz veya insanlara hizmet verirken yeni birtakım projeler aklınıza gelebilir. Bunları uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde işiniz ile ilgili beklediğiniz haberlere de kavuşacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat