Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,115
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı burcunuzda konaklayacak Ay, kendinizi ifade etmeniz ve kişisel konuları çözümlemeniz açısından daha rahat ve özgüvenli olmanızı sağlayacak. Bu süreçte Ay ile Uranüs arasındaki sert açı, bir yandan da restleşmeye eğilimli olmanıza neden olabilir. Özellikle pazartesi günü biraz daha esnek olmak, olayların üzerine gitmeden önce meseleye çok yönlü bakmak gerekmekte. 


Bu hafta sağlığınızla ilgili konularda özenli olmanız doğru olacak. Öncelikle varisler, damar sorunları, ayaklar konularında bir operasyon veya müdahale yaptırmayı düşünüyorsanız bunu çarşambadan itibaren planlayın. Genel olarak ise ayak sorunları, nasırlar veya batıklar gibi problemleriniz için riskli müdahaleleri bu haftaya denk getirmeyin. 

Burcunuz yöneticisi Venüs'ün Merkür ile hafta boyunca yapacağı kavuşum, duygusal alanlarda kendinizi iyi ifade edebileceğinize işaret ederken, bu noktada dikkat etmeniz gereken inandığınız konuda inat etmeden esnek olmaya çalışmak olmalı. 

İlişkiler konusunda akıcı enerjilerinizin yanı sıra, bir mesele veya kişiyle ilgili duruma takıntılı bakma eğiliminiz de var. Bu durum küçük bir konuyu gereksiz büyütmenize neden olabilir. Bu hafta duygusal konularda kendinizi fazla zorlamayın, detaylarda kaybolmayın ve meseleleri zihninizde büyütmemeye gayret edin. 

Hafta boyunca küçük kazalara ve ayaklarla ilgili travmalara eğiliminiz olabileceği için fiziksel hareketlerinizde ve sporda dikkatli olmak doğru olacak. 

Sevgili Terazi, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat