Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,156
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, 


Hafta başı ortaklı konular, iş teklifleri, bu alanlardaki beklentilerinizin sonuçlanması adına güzel etkiler var. Diğer yandan yine çarşambaya kadar olan dönemde evlilik, eşinizle alakalı konular, eşinizden gelecek destekler ve onun sizinle olan paylaşımları adına aktif bir aralıktan geçeceksiniz. Ortaklı bir işiniz varsa, güzel gelişmeler olabilir. Cesur adımlara yönelik olacağınız enerjiler ikili ilişkileriniz açısından da gelişmelere açık olacağınıza işaret etmekte. 

Çarşamba ve perşembe günleri maddi konular aktive olurken, daha önce verdiğiniz bir borçla ilgili geri dönüş veya alacaklarınızı toparlamanız adına fırsatlar yakalama söz konusu. 

Cuma günü Ay, sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası açısız ve belirsizlik veren bir alanda olacak. Özellikle maddi alanlarınızda banka ilişkileri ve anlaşmaları, kredi başvuruları veya sözleşmeleri gibi önemli konu ve başlangıçlar desteklenmiyor. Cuma günü halletmeniz gereken bu tip işlerinizi öğleden önceye planlamayın. 

Cumartesi günü gerçekleşecek ayın son Dolunay'ı eğitim, yurtdışı konuları, seyahat, yolculuk planları, ihracat, ithalat konuları, yazım ve basım işleri, yabancı kültürlerle, kişisel gelişim konuları gibi alanlarda beklentilerinizin aktive olmasını, bu konulardaki başvurularınızın sonuçlanmasını destekliyor. Duygusal konularsa ise memnun olmadığınız bir ilişkinin sizin tarafınızdan bitirilmesi söz konusu olabilir.

Sevgili Teraziler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat