Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tallinn'e nasıl gidilir?

331
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tallinn'e nasıl gidilir?

Tallinn'e Türkiye'nin birden fazla noktasından hava yolu ile ulaşmanız mümkündür. Gerek Estonya'nın gerekse Türkiye'nin hava yolu şirketleri ile Tallinn'e gitmek mümkündür.

Tallinn'e gitmek için
direkt uçuşlardan faydalanabilirsiniz. Bu uçuşlar yaklaşık 3,5 saat sürer; ancak malesef kış aylarında Tallinn'e direkt uçuş bulmak çok kolay değildir. Tallinn'e aktarmalı uçmak isteyenler; Berlin, Frankfurt, Stockholm, Oslo, Kopenhag ve Moskova gibi büyük şehirlerden aktarma yaparak Tallinn'e ulaşabilirler; ancak unutmamak gerekir ki aktarma için havaalanında beklediğiniz süre arttıkça Tallinn'e varış süreniz de uzar.

Tallinn'e gitmek için hava yolu dışında farklı bir yol da seçebilirsiniz. Hamburg, Kiev, St. Petersburg ve Kopenhag çıkışlı cruise gemileriyle Tallinn'e keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bir başka seçenek ise Tallinn'in karşı kıyısındaki Finlandiya'nın başkenti Helsinki'den çok sık kalkan feribotlar ile şehre ulaşmaktır.

Estonya Avrupa Birliği üyesi bir ülke olduğundan Tallinn'e gitmek için Schengen vizesi sahibi olmanız gerekir. Schengen vizesini Estonya Konsolosluğu'ndan ya da Avrupa Birliği'ne üye herhangi bir ülkenin konsolosluğundan alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat