Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Talassoterapide yosun maskesi nasıl yapılır?

428
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Talassoterapide yosun maskesi nasıl yapılır?

Talassoterapide yosun maskesi yapmadan önce cildin kesinlikle temiz ve ölü hücreden arınmış olması gerekir. Cildin tipine uygun bir peeling işlemi de yapmak gerekir.


Peeling işlemini ılık suyla yüz kasları yönüne doğru uygulayarak tonik işlemi gerçekleştirilir. Yosun maskesi işlemine cildin boyun kısmından başlayarak uygulanır. Yosunlar cilt için etken maddeleri bünyesinde barındırır.

Denizin derinliklerinde bulunan yosunlar herhangi bir şekilde çevreden, ekolojik kirlenmeden etkilenmedikleri için saf haldeki etken maddelerdir. Dolayısıyla yosun, bünyesinde bulunan mineral ve fitehormon ile cildin canlanmasına yardımcı olur. Talassoterapide uygulanan ilk ve temel bakım olan yosun maskesi cildi yatıştırır, besler,  A ve E vitaminiyle cildin toparlanmasına yardımcı olur.

Yosun maskesi uygulama işlemi bittiğinde 15 dakika bekleme süresi vardır. Bu sürenin ardından maska temizlenerek cilt için gerekli olan nemlendiriciyle işlem tamamlanır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat