Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Taktıracağımız mutluluk çubuğunun boyunu seçebiliyor muyuz?

30,711
kez izlendi
Puan: 3.89 / 5
Detaylı Açıklama

Taktıracağımız mutluluk çubuğunun boyunu seçebiliyor muyuz?

Erkeklerde en çok görülen cinsel işlev bozukluklarından biri sertleşme sorunudur. Nedenleri arasında yaşlanmaya bağlı damar yapısında meydana gelen değişimler ve diyabet hastalığının penis hücre ve dokularında yaptığı tahribatlar bulunmaktadır.

Penis protezleri, basit tedavi yöntemleri denenmiş ama olumlu sonuç alınamayan hastalarda, sertleşme sorununa kesin çözüm olan yapay penis modelleridir.

Mutluluk çubuğu, penisin içinde yer alan sünger dokuda cerrahi yöntemlerle açılan hazne içine silikon alaşımlı protezin yerleştirilmesiyle istendiği zaman mekanik ereksiyon sağlayan araçtır.

Penis protezinin boyu, hastanın ya da doktorunun isteğine göre değil, operasyon sırasında açılan haznenin boyuna göre belirlenir.

Şişirilebilir penis protezlerinde, protezin şişirme eyleminde hazne içindeki suyun penis içindeki proteze yönlendirilmesi ile hem sertleşme hem de penis en ve boy olarak genişleyip uzamaktadır. Bu yolla peniste yaklaşık olarak 2 cm'lik bir uzama sağlanabilir

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat