Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tahran'dan neler alabiliriz?

3,481
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tahran'dan neler alabiliriz?

İran, İpekyolu üzerindeki alışverişin çok etkin olduğu ülkelerden bir tanesidir. Dolayısıyla İran'ın alışveriş kültüründe öne çıkan hemen hemen her şeyi Tahran'da da bulmanız çok mümkündür.

Şehrin en büyük çarşısı olan Bazar Bozork, alışverişin kalbi konumundadır. Çok büyük bir çarşı olan Bazar Bozork'u gezmek için çok ciddi vakit ayırmak gerekir. Bu çarşıdan İran'a ait otantik ve el yapımı hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Örneğin el yapımı ahşap tavla ya da sedef kakmalı başka hediyelik eşyalar da alabilirsiniz. Bunların dışında ipek şallar ve diğer tekstil ürünleri de satın alınabilecek kaliteli ürünler arasında yer alır.

İran'a özgü halı ve kilimler ve çeşitli yeme içme ürünleri almak istiyorsanız Bazar Bozork'u ziyaret etmeniz önerilir. Çok büyük bir çarşı olan olan Bazar Bozork'ta aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Önemli olan bu çarşının sokaklarını sabırla gezmektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat