Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hamile kalır mıyım?

71,276
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hamile kalır mıyım?

Hamile kalma efsanelerden biri," benden önce biri tuvalete girdi, sonra ben oraya oturdum ve hamile kaldım" şeklinde anlatılır. Bunun, "küvete/havuza girdim, bir erkeğin spermleri vardı, hamile kaldım", "Erkeğin eli ile dokunduğu yerde spermleri vardı, elimle o bölgeye dokundum ve sonra vajinama götürdüm, hamile kaldım" gibi versiyonları vardır ve bu hikayelerin hiçbiri biyoloji ile bağdaşmaz. Böyle şeyler olsaydı eğer, o zaman "istenmeyen hamilelik" konusunda müthiş bir patlama olurdu. 


Gerçek bir tensel temas yani gerçek bir ilişki olmadan hamile kalınması çok zordur. Hamilelik için genital bölgelerin birbiri ile temas etmesi gerekir. Bu nedenle böyle şeylerden korkmak anlamsızdır.  

Anal seks ile hamile kalınır mı

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de, anal seks ile yani "ters ilişki ile hamile kalınır mı?" Evet, ters ilişki ile hamile kalınabilir. Çünkü boşalma olmuşsa, o boşalma sırasında spermler vajina etrafına girmişse, spermler hareketli hücreler olduğundan tabii ki doğal olarak hamilelik oluşabilir. 

Sürtünme yolu ile ilişkiye girdik, hamile kalmam mümkün mü

Sürtünme yoluyla da aynı mekanizma ile hamile kalınır. Arada tabii ki iki kat yani hem erkek hem de kadında iç çamaşırı varsa, biraz zor ancak iç çamaşırı olmadan sürtünme gerçekleşmişse, gerçek bir ilişki olmamasına ve hatta kızlık zarı da halen bozulmamış olmasına rağmen erkekte boşalma gerçekleşirse, hamile kalmak mümkündür.

Bakireyim, hamile kalmam mümkün mü

Kızlık zarı bozulmadan hamilelik çok sık karşılaşılan bir durumdur. Zira kızlık zarı gerçek bir duvar gibi değildir ve aradaki delikten spermler çok rahat bir şekilde girebilir.

Herhangi bir şekilde hamile kalınması mümkün olmayan tek ilişki biçimi oral sekstir çünkü mide ile rahim arasında herhangi bir bağlantı yoktur. 

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat