Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sürtünerek cinsel ilişkiye girmek cinsel sorunlara neden olabilir mi?

33,900
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sürtünerek cinsel ilişkiye girmek cinsel sorunlara neden olabilir mi?

Bazı çiftler evlilik öncesinde cinsel ilişki kurarken bekaretin bozulmaması için  sürtünme yoluyla ilişki tercih eder. Bu tür ilişkilerde meni veya zevk suyu olarak da bilinen sıvı vajina ile temas etmediği sürece hamilelik de olmaz.

Sürtünerek ilişkiye girmek uzun vadede bazı cinsel sorunlara neden olabilir. Özellikle evlenmeden önce uzun süre bu şekilde ilişkiye girenlerde evlilik sonrası cinsel birleşme sorunu ortaya çıkabilir.

Kızlar bekaretleri bozulmasın diye bu yönteme çok sık başvurmak zorunda kalabiliyor. Ancak sürtünme ilişkiye girmek cinsel bölgelerde daha çok tahriş yarattığı için enfeksiyon ve benzeri rahatsızlıklara da zemin hazırlayabilir. 

Sürtünme yolu ile cinsel ilişkiye girmek kızlık zarını da zedeleyebilir, bu durumu kişi kendisi anlayamaz, bu gibi durumlarda kadın doğum uzmanına giderek muayene olunması gerekebilir.

Sürtünme yolu ile cinsel ilişkiden sonra birkaç damla kan gelmişse bu durum kızlık zarının bozulmasından veya adet dönemine denk gelmesinden kaynaklanabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat