Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sürekli erken boşalıyorum, neden olabilir?

10,799
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sürekli erken boşalıyorum, neden olabilir?

Boşalma problemi, erkekler arasında en sık görülen cinsel işlev bozukluğudur.  Kliniğe başvuran erkeklerin %35 - 40'ında erken boşalma problemi yaşadığı görülmektedir.

Erken boşalma tipleri

Erken boşalma 2 şekilde görülür. Ömür boyu süren ve erken yaşta başlayan erken boşalma tipine sürekli erken boşalma denilmektedir. Primer boşalma olarak da bilinen sürekli erken boşalma, psikolojik nedenlere dayanır.

Diğer boşalma tipi ise sekonder boşalmadır. Ani başlayan ve ileri yaşlarda görülen erken boşalma tipidir. Organik problemler olan prostat, prostat yanındaki bezler ve üretra adı verilen idrar yollarındaki sorunlara bağlı olarak ortaya çıkar.

Erken boşalma, bir erkeğin evliliğini ve yaşadığı ilişkiyi olumsuz etkileyebilen bir sorundur. Sebebi ne olursa olsun muhakkak tedavi edilmesi gerekir

Erken boşalma sorunu ve tedavisi 

Erken boşalma sorununa karşı farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. En sık kullanılan tedavi yöntemi ilaç ile tedavidir. Psikoterapi ve topikal ajan kullanımı erken boşalma sorunu tedavisinde kullanılan yöntemlerdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat