Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

StarLine cep telefonu ile araç yönetimi nasıl çalışır?

11,210
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

StarLine cep telefonu ile araç yönetimi nasıl çalışır?

StarLine GSM modülü sayesinde sistemin tüm özellikleri ve daha fazlası cep telefonumuzdan ister arama, ister kısa mesaj, isterse de akıllı telefonlar için ücretsiz StarLine mobil uygulamaları aracılığı ile mesafe fark etmeksizin, dünyanın istenilen noktasından yönetilebilir.
 
Örneğin, motoru çalıştırabilir veya motorun çalışıp çalışmadığını görebilir ya da durdurabiliriz. Güvenliği devre dışı bırakıp kapıları açabilir, güvenliği devreye sokup kapıları kapatabiliriz. Güvenlik, kapılar bagaj kapağı vb. yerlerin durumunu görebiliriz.
 
Diyelim ki aracımız çalındı. Opsiyonel olarak sisteme eklenecek motor kilidi sayesinde başka ülkede bile olsa buradan motoru kilitleyebiliriz. Park alanında aracımızı bulamadığımızda ışık ve ses sinyalleri ile yerini tespit edebiliyoruz. Servis rejimi veya arama rejimini devreye sokabiliyoruz. Sürekli olarak aracın akü durumu, araç salonu ve motor sıcaklığını takip edebiliyoruz. GPS anten aracılığı ile aracın konumunu, rotasını, hızını, geçmişe dönük ne zaman, nerelere, hangi hızla gitmiş olduğunu görebiliriz.
 
StarLine araç yönetimi sayesinde araçta oluşacak her türlü değişiklik için bildirim gelir. Aracınıza çarpsalar, çekseler; kapısını, bagajını veya kaportasını açsalar, el frenini indirseler, kontağı çevirseler veya moturu çalıştırsalar. Dünyanın neresinde olursanız olun, StarLine araç yönetimi ile size anında bildirim gelir ve sizin ayrıca belirlediğiniz durumlardaki genel alarm durumlarında, örneğin aracınıza çarptıklarında veya çektiklerinde sistem sizi arayarak anında bilgilendirme yapar.

Videoyu Göster

Otomotiv Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat