Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

StarLine Araç Takip Sistemleri'nin avantajları nelerdir?

9,008
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

StarLine Araç Takip Sistemleri'nin avantajları nelerdir?

Şu an Türkiye'de en çok tercih edilen araç takip sistemimiz StarLine M17 takip sistemidir. Cihazın küçük boyutları ve malzeme kalitesi göze çarpan ilk farklılıklarıdır.
 
StarLine M17 takip sisteminin kurulum ve ayarlanması çok basittir. Hem GPS, hem GLONASS uydu sistemlerinden, hem de baz istasyonlarından bilgi alabilen tek sistemdir. Bu yüzden de konum tespit hassasiyeti çok yüksektir.
 
Sistemde hareket sensörü ve opsiyonel motor kilitleme özelliği mevcuttur. Bu özelliklerle aracın her hareket anı yöneticiye bildirilir ve istenmeyen durumda yönetici motoru uzaktan kilitleyerek hareketsiz hale getirebilir. Yönetici araca hız ve bölge sınırlaması uygulayabilir, hız aşımı ve bölge ihlali durumları yöneticiye anında bildirilir.
 
Birçok sistemden farklı olarak hem üretimin, hem de takip sunucusunun bize ait olması tabii ki büyük bir avantajdır. Üretici olduğumuz için kullanıcılarımız takip sunucumuzdan aylık veya yıllık ek bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak faydalanmaktadırlar.
 
Sunucu StarLine'ın araç güvenlik sistemleri dışında motorsiklet güvenlik sistemleri, araç immobilizerleri, +24V tır ve kamyon güvenlik sistemleri ve araç takip sistemleri üretimi de yapmaktadır.

Videoyu Göster

Otomotiv Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat