Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

StarLine Araç Güvenlik Sistemleri aracı nasıl korur?

10,988
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

StarLine Araç Güvenlik Sistemleri aracı nasıl korur?

StarLine aracın kasasını 2 farklı sensörle korumaktadır. Bunlar darbe ve denge sensörleridir.

2 seviyeli ve dijital darbe sensörü araca gelen darbenin şiddetini algılayarak kullanıcıyı darbe şiddetine uygun şekilde bilgilendirmektedir. Örneğin aracınız rüzgarın etkisi veya kedi gibi hasar bırakmayan uyarıcılardan etkilenmişse uyarı seviyesi, başka bir aracın çarpmasına maruz kalmışsa alarm seviyesi devreye girmektedir.

Dijital ve 3 boyutlu denge sensörü aracın dengesindeki değişiklikleri, örneğin siz bankadayken aracınızın çekilmesi gibi durumları kullanıcıya bildirir.

Her iki sensörün hassasiyet değerleri dijital olarak ayarlanabilmektedir. Bunun dışında sistem el freni, fren pedalı, marş motoru, kontak dediğimiz ateşleme kilidi, kaporta, bagaj kapağı, tüm kapıları koruma altına almaktadır. Bu parçalardan herhangi birinde oluşacak tüm değişiklikleri, örneğin kapının veya bagaj kapağının açılması, motorun çalıştırılması, el freninin indirilmesi gibi durumlarda sistem anında cep telefonu veya LCD kumanda ekranından görsel olarak ve siren sinyalleri ile kullanıcıya bildirir.

Bunların yanı sıra StarLine sistemlerinde kısa devreleri önleyen güç anahtarları, sanal müdahalelerden koruma sağlayan şifrelenmiş iletişim, kesintisiz haberleşme için frekans koruyucu, yönetim yelpazesini genişletmek için esnek yönetim kanalları, uygulama ve kullanımı kolaylaştıran CANbus arabirim, otomatik iletişim kanalı kontrolü, motor sıcaklığı, salon sıcaklığı, akü durumu kontrol özelliği, 800m komut gönderim, 2km komut alım mesafesine sahip LCD ekranlı ve yedek kumanda, opsiyonel mikrodalga sensör, R tipi kablosuz motor kilidi özellikleri mevcuttur.

Videoyu Göster

Otomotiv Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat