Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Spor salonunda nasıl aletler olmalı?

3,368
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Spor salonunda nasıl aletler olmalı?

Spor salonuna gittiğinizde kardiyo vasküler çalışma yapabilmek için, yağ yakmak için koşu bandı gerekir. Bel fıtığı ve boyun fıtığı olanlar için oturarak sürülebilecek bisiklet, tüm kasları çalıştırmak için pek çok farklı alet olmalıdır.


Sırt kaslarını çalıştırmak için pull down ekipmanı, göğüs kaslarını çalıştırmak için chest press, iç bacak-dış bacak kaslarını çalıştırmak için de farklı makinalar gerekir. Vücudun postür açısından en önemli yeri ve en güçlü olması gereken noktası kasrın kasları için de mekik ekipmanları gereklidir.

Antrenmanı bitirdikten sonra kasları rahatlatmak için stretching makinalarından yararlanmak gerekir. Sizi çalıştıran hocaların da uzman hocalar olması önemlidir. Çalıştığınız hocaların nereden mezun olduğuna, hangi belgeleri aldığına, alanında uzman olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Spor salonu ekipmanları ve uzmanlar hakkında her şey videoda!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat