Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Snapchat nedir?

104,133
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Snapchat nedir?

Snapchat bir tür popüler anlık fotoğraf ve video paylaşımı uygulaması. Snapchat'ın iOS, Android ve diğer bazı mobil işletim sistemleri için uygulamaları var.

Snapchat'te kişi ekleme
Snapchat'ta kullanıcı telefon defterindeki kişilerle iletişim kurabiliyor. Uygulama, yüklendiğinde otomatik olarak telefon defterini tarıyor ve kişiler arasında Snapchat kullanan diğer kişileri sohbet listesine ekliyor.

Snapchat özellikleri
Kullanıcı bundan sonra çektiği fotoğraf ve videoları listesindeki kişilerle anlık olarak paylaşabiliyor. Ancak Snapchat'ın benzer diğer uygulamalardan bir farkı var. Snapchat ile gönderilen fotoğraf ya da videolar telefona kaydedilmiyor. Fotoğraf ya da video gönderilen kişi bunları sadece gönderenin belirlediği süre ile bir kez görebiliyor. Alıcının Snapchat ile gelen görüntülere istediği başka bir zaman bakma ya da başkaları ile paylaşma şansı yok.

Snapchat'te gizlilik
Elbette çoğu akıllı telefonun ekran resmi yakalama özelliği var ve Snapchat iletilerinin de ekran görüntüleri alınabiliyor. Ancak bu durumda uygulama fotoğraf ya da videonun ekran resminin alındığını göndericiye bir uyarı ile bildiriyor.

 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat