Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Snapchat nasıl kullanılır?

122,175
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Snapchat nasıl kullanılır?

Snapchat diğer mesajlaşma uygulamalarına benzer bir yapıya sahiptir. Bünyesinde; swipe, yani sürükleme metodu da kullanılır.

Snapchat nasıl kullanılır sorusuna verilebilecek yanıt basittir. Snapchat uygulamasını kullanabilmek için kayıtlı kullanıcı olunması gerekir. Görünen ilk ekranda var olan hesabınızı açmanız gerekli. Eğer bir hesap oluşturmadıysanız, ana ekrandan kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Kayıt işleminden sonra uygulama kamera görüntüsü olarak açılır. Uygulama ekranında snapchat kullanımı için tasarlanmış ikonlar bulunmakta. Sağ üstte ön ve arka kamera seçeneği, sol üstte flaş kullanma seçeneği görülebilir. Kamera görüntüsündeyken erişilebilinen menü ile arkadaş listelerine ulaşılabilir.

Fotoğraf çekmek için istenilen görüntüye kamera ile odaklanıp, çekim tuşuna bir kez basmak yeterli. Sol alt köşede rakam ile görünen ibare de, çektiğimiz görüntünün kaç saniye ekranda görüntülenmesini istediğimize göre değişiyor.

Snapchat anlık bir görüntüyü, belirlediğiniz saniye süresince arkadaşlarınıza yollayarak izlemelerine olanak sağlayan bir uygulama olarak kullanılır. Yalnızca bir kez görüntülenebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat