Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

SkyDrive'daki Word belgelerini nasıl açabiliriz?

299
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

SkyDrive'daki Word belgelerini nasıl açabiliriz?

SkyDrive Microsoft'un bulut tabanlı depolama uygulamasına verdiği isim. Word 2013 ile hazırladığınız belgelerinizi SkyDrive'a kaydetmek ya da SkyDrive'daki belgelerinize ulaşmak için bir Microsoft hesabınız olması gerekiyor.

Yeni bir Word 2013 belgesi açtığınızda sayganın sağ üst köşesinde hangi hesapla oturum açtığınızı gösteren bir ikon çıkar. Bu pesapla işlem yapmak istiyorsanız devam edin. Hesabı değiştirmek istiyorsanız, buraya tıklayın ve açılan menüden "Hesabı Değiştir" sekmesine tıklayın. Şimdi açılan ekrana Microsoft hesabınızı girin ve ileri deyin.

Hesabınızla giriş yaptıktan sonra sol üstteki "Dosya İşlemleri" menüsüne girin ve "Aç" sekmesini tıklayın. Burada açılan "Aç" menüsünde SkyDrive hesabınızı göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda buraya kaydettiğiniz dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Şimdi üzerinde çalışmak istediğiniz belgeyi çift tıklayarak açın.

Unutmayın bu hesaba erişimi olan herkes, her yerden bu dosyaya erişip üzerinde düzenleme yapabilir. Yani belge yanımızda olmasa bile herhangi bir bilgisayardan buna ulaşabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat