Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sinem Kobal saçı kimlere yakışır?

15,209
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sinem Kobal saçı kimlere yakışır?

Sinem Kobal saçını iki şekilde değerlendirmek gerekiyor. Birincisi saç modeli, ikincisi saç rengi. Sinem Kobal'ın kullandığı saç rengi beyaz tenli veya kumral kadınlarda daha iyi sonuç verir. Boya ve renklendirme işlemleri daha kolay ve sağlıklı olacaktır. Sinem Kobal saç rengini kullanmak isteyen kişinin saç rengi koyu ise, kullanılacak boya kalitesine ve uygulama yöntemine dikkat edilerek iyi sonuçlar alınabilir ancak Sinem Kobal saçı koyu renk tenli kişilerde çok iyi durmayacaktır.


Çilleri olan; kuaförlerin sonbahar ve ilkbahar grubu olarak adlandırdığı kadınlar saçlarında Sinem Kobal esintisi istiyorsa soluk renklerden, Sinem Kobal'ınki gibi küllü kumrallardan kaçınmalı; daha canlı renklere yönelmeli ve dore kumralı gibi renklerin üzerine balyaj yaptırmalıdır.

Sinem Kobal'ın saç modeli gibi modeller, yüzdeki deformasyonları, istenmeyen bölümleri kapatacağından birçok yüz tipine yakışır. Ancak yüzümüz fazla yuvarlak ve kilolu isek yüzümüze düşen tutamları daha uzun ve düz bırakmamız gerekir. Bu sayede yüzümüz daha ince ve uzun görünecektir. Bununla birlikte alnınız basık ise, kesinlikle önleri kısaltmamak gerekir. 

Sinem Kobal saç modeli uygulamak isteyen kadınların yüzü çok ince ve uzun ise, bu sefer de yüzümüzün kenarlarına düşen saçlarda dalgaları daha yoğun tutmak gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat