Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Silikonsuz göğüs büyütme mümkün mü?

15,162
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Silikonsuz göğüs büyütme mümkün mü?

Günümüzde silikonsuz meme büyütme ameliyatları yapılabilmektedir. Silikonsuz göğüs büyütme operasyonları ameliyatlı ve ameliyatsız olarak ikiye ayrılmaktadır.


Ameliyatlı silikonsuz meme büyütme işlemlerinde yağ enjeksiyonları veya kök hücre ile birlikte zenginleştirilmiş yağ enjeksiyonu kullanılır.

Ameliyatsız meme büyütmede ise sadece geçici dolgu ürünleri, hyaluronik asit kullanılır. 

Göğüs büyütme veya göğsü daha hacimli göstermeye yarayan enjeksiyon yöntemlerinde  karın, bel veya basen bölgesinden alınan yağ dokuları göğüs alt veya üst kısmına enjeksiyon yöntemi ile yerleştirilir.

Silikonsuz enjeksiyon yöntemleri 6 ay sonrasında yüzde 50 kalıcılığa sahip yöntemlerdir. Ancak yağ enjeksiyonu kök hücre ile zenginleştirilerek yapıldığında kalıcılık artar ve göğüste daha iyi hacim sağlanır. 

Ameliyatsız meme büyütme için kök hücre ile zenginleştirilmiş yağ enjeksiyonları yerine hyalüronik asit gibi geçici dolgu ürünleri de kullanılabilir. 

Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonları ameliyatla silikon taktırmaya imkan veya zaman bulamayan kadınlar için uygun bir yöntemdir. İşlem kısa sürer ve kalıcılığı 9 ile 18 ay arasındadır. 

Ameliyatsız geçici dolgu ürünleri meme büyütme yöntemine göğüs büyüklüğünden memnun olan ancak göğsün üst kısmında veya medial kısmında yetersiz doku hacminden dolayı oluşan boşluklara estetik katmak isteyen kadınlar başvurabilir. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat