Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevişirken partnerimize kötü sözler söylemek ilişkiyi ateşleyebilir mi?

12,689
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevişirken partnerimize kötü sözler söylemek ilişkiyi ateşleyebilir mi?

Sevişirken partnerinize ya da size kötü sözler söylemek yani dirty talking cinselliği ateşleyebilir. Bu özellikle erkeklerin tercih ettiği bir yöntemdir. Erkekler bunu genellikle partnerlerinden ister. 

Pozisyonun şeklinden tutun da cinsellikle ilgili kelimelerin söylenmesi, cinsel organ isimlerinin kullanılması, halk arasında küfür diye tabir edilen sözlerin yatağa taşınması dirt talking denen konuşma biçimidir. Bunlar yapılan araştırmalarda ve gözlemlendiği kadarıyla özellikle erkeklerin tahrik seviyesini maksimuma çıkarabilir. 

Kadınlar da bunu tercih eder. Bunu tercih etmeyen çiftler de vardır. Bunu mutlaka partnere sormak, cinsellik öncesinde bu durumdan emin olmak çok önemlidir. Eğer her bir partner de bunu uygun görüyor ve yaşamak istiyorsa bu cinselliği ateşleyecektir.

Kusursuz bir cinsel birleşme için çiftler sevişme sırasında, kendilerinden kaynaklanabilecek herhangi bir sebepten dolayı işlerin ters gitmesi endişesinin yanında, cinsel istek ve arzularını ifade ettiklerinde, sapık veya kötü kadın gibi algılanmaktan korkar. Bu nedenle isteklerini ve arzularını bastırıyorlar ve zamanla birbirlerinden soğuyorlar. Bu durum aldatmalara, aile içi şiddete ve boşanmalara yol açabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat