Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden soğudum, ayrılmalı mıyım?

3,933
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden soğudum, ayrılmalı mıyım?

İlişki devam ederken insanlarda duygu değişimlerinin yaşanması normal karşılanır. Kişiler birbirine ne kadar bağlı ya da aşık olurlarsa olsunlar her zaman aynı kuvvette aynı duygu yaşanmayabilir.


Hayatın getirdiği olumlu olumsuz birçok değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler hem karşı taraftan kaynaklanan hem de bireyin kendi yaşadığı gelgitlerdir.

Kişinin ilişkide duygusal olarak kendinden emin olması gerekir. Soğuma sebebi, partnerinizin yaptığı bir davranıştan ya da sadece onunla ilgili olmayıp kendi hayatınızda var olan stresten olabilir. Ancak ilişki yolunda gitmiyorsa, zorla devam eden bir ilişki söz konusuysa partnerlerin bu sorunu karşılıklı konuşması gerekir. Bu konuşmaya rağmen ilişkide değişiklik yoksa, karşı taraf sorunların düzelmesi için çaba harcamıyorsa ve sizin partnerinize karşı duygunuz azalmaya devam ediyorsa net şekilde ayrılık konuşmasını yapabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat