Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden ayrılmak istiyorum, nasıl söylemem gerekir?

3,073
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden ayrılmak istiyorum, nasıl söylemem gerekir?

Ayrılık konusu birçok sebepten olabilir. Kişinin ayrılma isteğindeki netliği ve duygusal eminliği ilişkiler arasında daha sağlıklı bir ayrılık yaşanmasını sağlar.


İlişkinin bitirilmesi
Düzenli bir ilişkide bir noktadan sonra o ilişkiyi bitirme isteğiniz varsa sağlıklı ilişki kurabilmek ve kuramamakla ilgili birebir ya da bir uzman desteğiyle bir araya gelip çalışabilirsiniz. Ancak ilişkinizin sağlıklı olmadığı durumlarda, ilişkinizin geleceği olmadığını düşündüğünüzde ya da duygunuzun eskisi gibi olmadığından eminseniz ve ayrılmak istiyorsanız karşı tarafa net bir biçimde bunu yüz yüze nedenleriyle birlikte anlatmalısınız.

Ayrılmak isteyen taraf, konuşmayı yapmadan önce sürekli olarak karşı tarafın aslında ne kadar iyi bir insan olduğunu ya da her şeyin başka şekilde olabileceğini anlatmaya çalışır. Ayrılmak isteyen tarafın karşı tarafı bu şekilde iyi hissettirme çabasına gerek yoktur. Bir ilişkiyi bitirirken net olmak ve yüz yüze iletişim halinde ilişki bitirilmesi daha sağlıklı bir ayrılık olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat