Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden ayrıldım, onunla nasıl arkadaş kalabilirim?

1,232
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden ayrıldım, onunla nasıl arkadaş kalabilirim?

Birey olarak herkesin ilişki kurma biçim, ilişkilerine yüklediği anlam ve ilişkilerin duygusal faktörleri birbirinden çok farklıdır. Kişinin ailesi ile, sosyal bir ortamda bir arkadaşı ile ve sevgilisi ile kurduğu ilişkiler birbirinden çok farklıdır.

Ayrıldığınız sevgiliniz ile arkadaş kalabilmeniz için önce ilişkinizin dinamiğine bakmalısınız. Partneriniz ile yanlış duygulara kapılarak ilişki kurmaya çalışmış olabilirsiniz. O kişi ile aslında iyi arkadaşsanız ve ilişkiniz hiçbir zaman derin duygusal boyutlara geçmediyse arkadaş kalmanız mümkün olabilir.

Hayatınızın bir dönemini sevgili ile yoğun duygular eşliğinde paylaştıktan sonra  ondan ayrılıp arkadaş kalmak oldukça zordur.

Sevgilinizle hayatınızın bir dönemini paylaştıysanız, ortak pek çok kararınız olduysa ve birbirinize karşı yoğun duygular beslediyseniz ayrıldıktan sonra arkadaşlığa geçebilmeniz pek mümkün değildir.

Dost kalma fikri başta kulağa iyi gelse ve hatta başlarda dostkalmayı başarabilseniz de ilerleyen dönemlerde arkadaşlığı devam ettirmek kolay olmayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat