Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden ayrıldım, onu nasıl unutabilirim?

13,717
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden ayrıldım, onu nasıl unutabilirim?

İlişki bittikten sonra eski sevgiliyi unutmak herkes için aynı işleyen bir süreç değildir. Yaşadığınız ilişkinin dinamiği ve duygusal ilişki olması dışında size kattıkları unutma sürecinizi etkileyecektir.

Ayrılığı atlatmak için önce ilişkinizle ilgili her şeyin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmelisiniz. İlişki bitmiş olsa bile söylemeniz gereken, söylediğinizde kendinizi daha iyi hissedeceğiniz şeyler olabilir. Bunları söylemek sizi rahatlatacaktır.

Unutmaya çalışmak her zaman daha fazla hatırlamaya yol açar. Bu yüzden amacınız unutmak olmamalıdır. Amacınız hayata devam etmek olmalıdır. Bazı şeyleri hayatın akışına bırakmakta fayda vardır.

Ayrılık acısını unutmak için herhangi bir aktivite yapıyorsanız yaptığınız şeye odaklanmaya çalışın ve sosyal faaliyetlere katılmayı ihmal etmeyin. Yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşıp onlardan destek alın.

Uzman desteği

Yaşadığınız ilişki ve eski sevgili hayatınız için büyük anlamlar ifade ediyorsa, sevgilinizin gidişi hayatınızda duygusal boşluklara neden olmuşsa bir uzmana başvurmak ve bu süreci onun desteği ile atlatmaya çalışmak daha doğru olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat