Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden ayrıldığım için pişmanım, nasıl geri dönebilirim?

5,636
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden ayrıldığım için pişmanım, nasıl geri dönebilirim?

Sorumluluk hayatımızdaki en önemli kavramlardan biridir. İnsan aldığı bütün kararlardan sorumludur. Verdiğiniz ayrılık kararı da sizin sorumluluğunuzda olan bir karardır.

Bir ilişki yaşarken sürekli ayrılmayı düşünüyorsanız ya da ayrıldıktan sonra barışmak istiyorsanız ilişkiye tutunamamakla ilgili sorunlarınız olabilir. Bu konuda bir uzmandan destek alabilirsiniz.

Sağlıklı devam eden ilişkinizde yanlış karar verdiniz ve tam olarak emin olmadığınız bir duygu ile ilişkiyi bitirmek istediniz ama sonradan pişman oldunuz... Böyle bir durumda her şeyden önce kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışın. Kendi ciddiyetinize ve samimiyetinize partnerinizi ikna etmelisiniz. Eski sevgili ile yüz yüze iletişim kurarak bu yanlış kararı hangi koşullar altında aldığınızı ve sağlıklı bir karar olmadığına nasıl ikna olduğunuzu ona anlatın. İlişkiye yeniden başlarsanız bu tip gelgitlerin olmayacağına onu inandırın ama buna önce kendinizi inandırmalısınız.

Ayrılık sonrasında karşı tarafta yara açmış ve size karşı olan güvenini sarsmış olursunuz. Ona geri dönmek istediğinizde samimi olmanız çok önemlidir. Sakin ve net bir şekilde duygularınızı ve pişmanlığınızı ona ifade etmeye çalışın. Eski sevgilinizin yanına kendinizden emin olarak giderseniz biten ilişkinin yeniden başlaması olasılığı yüksek olacaktır.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat