Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgilimden ayrıldığım için çok acı çekiyorum, ne yapayım?

11,586
kez izlendi
Puan: 3.69 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgilimden ayrıldığım için çok acı çekiyorum, ne yapayım?

Birey olarak herkesin her duygusu çok kıymetlidir. Sürekli mutlu ve neşeli şekilde geçen bir hayat yoktur. Ayrılık da hayatımızın dönüm noktalarında karşımıza çıkabilecek durumlardan biridir ve bu durumda acı çekmek normaldir. Bu ayrılığa kendimiz karar vermiş olabiliriz, ilişki süreci tamamlanmış olabilir ya da karşı taraf ayrılmak istemiş olabilir.

Uzun sürelere yayılmadığı ve hayatınızın tümünü etkilemediği sürece ayrılık sonrasında acı duymak son derece insani bir duygudur.

İlişki bitiminde kendi ihtiyaçlarınıza bakmaya çalışın. Bazı insanlar acı çekerken kendileriyle baş başa kalmak ister. Bazı insanlar ise ayrılık acısını unutmak için sosyal desteğe ihtiyaç duyar. Ne kalabalıklara karışıp yaşadığınız duyguyu reddetmeli ne de eve kapanıp depresifleşmelisiniz.

Kendi ihtiyaçlarınıza kulak vererek hayatınıza yeni aktiviteler eklemek, sporla ya da sanatla uğraşmak, sosyal ortamlarda bulunmak acınızı unutma sürecinde size yardımcı olacaktır. Acı çekerken de acınız azalırken de bu aktiviteleri yapmaya devam edin.

Uzman desteği

Ayrılığın üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala acı çekiyorsanız, uyku düzeniniz bozuksa, iştahınız yoksa, dikkatinizi toplayamıyorsanız, hayattan keyif alamıyorsanız bir uzmandan destek alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat