Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sevgililer Günü'nde sevgilinize almamanız gereken hediyeler nelerdir?

580
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Sevgililer Günü'nde sevgilinize almamanız gereken hediyeler nelerdir?

Bugün size Sevgililer Günü'nde ne hediye almamalısınız temasında bir video hazırladık. Doğrusu biz bunu hazırlarken çok eğlendik. Öncelikle web sitelerinde sıklıkla görebileceğiniz çiçek buketlerini ve meyve sepetlerini hediye etmeyi unutun. Yapmanız gereken çok basit. Herhangi bir çiçekçiye gidin. Sevgilinizin en sevdiği çiçeklerden harika bir buket yaptırın ve ona hediye edin. Hazır olan hiçbir şey özel değildir, bunu unutmayın. Meyve sepeti yollamakta ısrarcıysanız çikolatalı çilekler iyi bir alternatif olabilir. Çileği ve çikolatayı her kadın sever. 

Şimdi gelelim alınmaması gereken diğer hediyelere...

Nar, bereketin sembolü. Son yıllarda hemen herkes birilerine nar almıştır. Lütfen ama lütfen sevgilinize nar almayın. 

Kırmızı aşkın rengi olsa da sevgilinize kırmızı peluş oyuncak almayı unutun. Oldukça çocuksu görünüyorlar. Özellikle son dönemde çiçeklerin yanına sarılmış kalpli peluş oyuncaklar da konuyor. Bunları sevgilinize göndermeyin. 

Sevgilinize Sevgililer Günü'nde üstünde kalp teması olan, kalp şeklinde bir şey almayı unutun. Kalp şeklinde cüzdan gibi görünse de içinde oyuncak çıkan ürünler, sevgilinize asla alınmaması gereken hediyelerden bir tanesi. 

Arkadaşlarınıza, özellikle yeni taşınan arkadaşlarınıza alabileceğiniz ev bibloları da sevgiliye alınmaması gereken hediyelerin başında geliyor. Yeni taşınan bir arkadaşınız için bu biblolar uygun olabilir ancak sevgiliniz için asla uygun değil. 

Yıllar önce ilk çıktığında farklı bir hediye olarak pek çokları için tercih edilse de artık Oscar heykelcikleri asla iyi birer hediye değil. Yılın En İyi Eşi, En Tatlı Sevgilisi, En Güzel Eşi gibi farklı Oscar ödüllerini taşıyan bu heykelcikleri  lütfen ama lütfen sevgilinize almayın.

Sevgilinizin mutfakta çok başarılı olduğunu düşünebilirsiniz, size harika kekler, yemekler yapıyor olabilir ama böylesi bir özel günde ona hediye olarak mutfak araç gereçleri almak hiç iyi bir fikir değil. Blendır, robot, mikser gibi küçük ev aletlerini sevgilinize 14 Şubat Sevgililer Günü'nde almayın. Tabii ki kahve makinesi de almayın. Kahve makinesi ile yapılan kahvenin 40 yıl hatrı olduğunu sanıyor olabilirsiniz. Eğer yine de kahve temasını kullanmak istiyorsanız sevginize el yapımı bir kahve fincanı ya da kahve ile ilgili özel bir kitap alın ama asla kahve makinesi almayın. 

14 Şubat Sevgililer Günü'nde özellikle mağazaların vitrinlerinde kalp teması çok kullanılır. Bu duygudan etkilenerek siz de sevgilinize kalp temalı bir şeyler almak isteyebilirsiniz. Üzerindeki kalplerle notluklar çok güzel görünüyor ama bu kadar çok kalbin olduğu bir hediye hiçbir kadına çekici görünmeyecektir.

Aslında 14 Şubat Sevgililer Günü için sevgililerimize ne alınmaması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Genel olarak hiçbir hediye alınmamalı. Sevgililer Günü'nde sevdiğiniz insana özel olan her şeyi alabilirsiniz. 

14 Şubat Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat